پورتال خبری کارخانه نساجی ایران پوپلین
ظرفیت صنعت نساجی در اشتغال زایی
ظرفیت صنعت نساجی در اشتغال‌زایی صنعت نساجی ظرفیت بالایی در اشتغال زایی و ایجاد ارزش افزوده دارد و به دلیل سهم سرمایه گذاری كمتر ...
تعداد بازدید : 113
وزارت جهاد کشاورزی از واگذاری زنجیره تولید پنبه به تعاونی ها حمایت می کند
وزیر جهاد کشاورزی: وزارت جهاد کشاورزی از واگذاری زنجیره تولید پنبه به تعاونی ها حمایت می کند‎ ​ وزیر جهاد کشاورزی گفت:با توجه به افزایش جمعیت جهان ...
تعداد بازدید : 95
خانه مسافر ایران پوپلین
خانه مسافر ایران پوپلین واقع در کیلومتر 5 جاده رشت به تهران جنب کارخانجات ایران پوپلین  با داشتن 4 سوئیت ممتاز با تمام امکانات و ...
تعداد بازدید : 600
کاهش 28 درصدی صادرات پنبه هند
| 1395/08/09 کاهش 28 درصدی صادرات پنبه هند به گزارش نساجی نیوز کاهش صادرات پنبه از بزرگ ترین تولید کننده پنبه در جهان ...
تعداد بازدید : 168
وزارت جهاد کشاورزی از واگذاری زنجیره تولید پنبه به تعاونی ها حمایت می کند
وزیر جهاد کشاورزی:
وزارت جهاد کشاورزی از واگذاری زنجیره تولید پنبه به تعاونی ها حمایت می کند‎
​ وزیر جهاد کشاورزی گفت:با توجه به افزایش جمعیت جهان در دهه های آینده و پیش بینی کاهش عرضه پنبه،تولید این محصول در کشور باید افزایش یابد.
محمود حجتی در جلسه بررسی سیاست ها و اقدامات طرح خوداتکایی پنبه که با حضور مدیران ارشد این وزارت و نمایندگان تشکل ها و سایر دستگاه های اجرایی مرتبط برگزار شد،اظهار داشت: با توجه به افزایش جمعیت جهان در دهه های آینده با کاهش عرضه جهانی پنبه روبرو خواهیم شد بنابراین تولید پنبه متناسب با نیاز صنایع نساجی باید در کشور افزایش یابد.
وی تصریح کرد:بذور گواهی شده،زودرس،مقاوم به آفات و با عملکرد بالا و مصرف آب کمتر با اولویت داخل باید به میزان کافی تامین و در اختیار کشاورزان قرار گیرد.

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به این که توسعه کشت دوم پنبه در تناوب کشت گندم و کلزا از راه های افزایش تولید و درآمد کشاورزان است،تاکید کرد:نهاده های تولید اعم از کود و سم و ماشین آلات برداشت باید از منابع معتبر تامین و در زمینه تولید مشترک و یا تحت لیسانس این نهاده ها در داخل کشور اقدام شود.

حجتی، تقویت تعاونی های تولید را ضروری عنوان کرد و افزود:وزارت جهاد کشاورزی از واگذاری مدیریت زنجیره تولید پنبه شامل تامین و توزیع نهاده ها و همچنین فعالیت های تجاری به تعاونی های تولید حمایت می کند.

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به پیگیری های مهندس نعمت زاده وزیر صنعت،معدن و تجارت به عنوان متولی صنعت کشور در دولت یازدهم از افزایش تولید داخلی پنبه،این امر را امتیازی بزرگ برای بخش تولید برشمرد و اضافه کرد:با کارخانه های نساجی برای مشارکت در خرید پنبه کشاورزان مذاکراتی انجام شده است.

دیدگاه خود را ارسال کنید
 

افزودن نظرTime limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

شرکت های مرتبط با ایران پوپلین
  • ایران پوپلین
  • ایران پوپلین

درباره ما

تولید کننده انواع نخ های پنبه ای، پلی استر، ویسکوز، فیلامنت و بافت و چاپ، تکمیل و رنگرزی انواع پارچه ها

ایران پوپلین در شبکه های اجتکماعی