درباره شرکت ایران پوپلین

تاریخچه ایران پوپلین

1353
تاسیس کارخانه ایران پوپلین
کارخانجات ایران پوپلین (سهامی عام) در سال 1351 در زمینی به مساحت 249749 متر مربع در شمال ایران تاسیس شد. زیر بنای آن 115999 متر مربع است که شامل واحدهای ریسندگی، بافندگی، سفید گری، رنگرزی، دوزندگی و چاپ و تکمیل بازرسی و بسته بندی می باشد.
فعالیت های ایران پوپلین
فعالیت های شرکت، تولید و صادرات انواع پارچه های رنگ شده از الیاف کتان خالص، پلی استر کتان و پلی استر ویسکوز با ظرفیت تولید سالانه 17 میلیون متر می باشد که صادرات اصلی این شرکت شامل روتختی، رومیزی و ... می باشد.
-
فرایند تولید
صنعت نساجی در بخش تولید نخ و پارچه که بخش عمده می باشد و پس از تامین مواد اولیه که شامل الیاف طبیعی و مصنوعی بوده و دارای مراحل زیر می باشد: - تولید نخ - تولید پارچه
تقسیم بندی ایران پوپلین
تکمیل و رنگرزی: در فرآیند رنگرزي چهار عامل نقش اصلی را ایفا می کنند، که عبارتند از: مواد رنگزا، کالاي رنگرزي، مواد شیمیایی کمکی و ماشینهاي رنگرزي.
1394
بافندگی
براي تولید انواع پارچه ها ومنسوجات نیز با توجه به ماده اولیه که نخ و یا الیاف خواهند بود، فرآیند بافندگی صورت می گیرد که پس از ریسندگی از بخشهاي مهم صنعت در تهیه انواع محصولات کاربردي است
ریسندگی
تولید نخ در صنعت نساجی طی فرآیند ریسندگی که بسیار متنوع است، صورت می گیرد. چنانچه در این بخش بخواهیم به روشهاي تهیه این محصول بپردازیم می بایست طبقه بندي را از دیدگاه تکنولوژي انجام دهیم.

درباره ما

تولید کننده انواع نخ های پنبه ای، پلی استر، ویسکوز، فیلامنت و بافت و چاپ، تکمیل و رنگرزی انواع پارچه ها

ایران پوپلین در شبکه های اجتکماعی